Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2010, 17:19   #8
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7Greg Zobacz post
Tylko, tak naprawdę jak ustalić ten obrót. Chcieliśmy uniknąć niepotrzebnych i trudnych rozmów.
Uzgodniliśmy, że wszędzie gdzie można się reklamować i coś sprzedawać nikt o nic nie pyta (internet, gazety) stąd taki regulamin.
No tak na oliwie za 130 PLN mam jak dobrze pójdzie ok 8-10 PLN - cena jest kalkulowana pod forum a nie pod handel - o oliwach innych nie wspomnę ...
biorąc pod uwagę, że nikt nic nie robi charytatywnie powinienem sprzedać ok 50-70 litrów oliwy

jak dobrze pójdzie na dziś po wielkim rozpoczęciu - będzie tego dziś jakieś 8 litrów (jeszcze towar nie dotarł) - nie sądzę, iż w takim razie jest sens trzymać ogłoszenie w formie posta ....

no bo kto na to zarobi ? ?

może zacząć kombinować ?
może tak?: najlepiej jeśli pokombinuję zamieszczę postaz ze sprzedaży na allegro ! wtedy będzie za freee


Albo zrobię akcję zakupu większej ilości ... to też będzie za free wtedy się nazywać będzie akcja

Albo nic nie będę kobinował zapłacę i się pokwurwiam na ten komercyjny świat :I

Składki opłacam bo czuję się odpowiedzialny mentalnie za korzystanie z wiedzy innych, czuję sie odpowiedzialny za koszty jakie są ponoszone za utrzymanie techniki , za sprzedaż też wniosę opłatę po finalizowaniu pierwszych transakcji ....
Mimo wszystko jak dla mnie 100 PLN to dużo

może zmienię zdanie jeśli sprzedaż dzięki forum wzrośnie mi do takich kwto za 100 PLN ... ale nie sądzę ;(
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem