Wątek: Zakup CRF 1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.09.2019, 22:14   #286
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,036
Motocykl: CRF*00L
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 8 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Widmo80 Zobacz post
Dzięki Artek- Może i wtedy ceny starych nat pospadają , ale ja choć raz chciałbym nówkę - bo, bo tak Ta najnowsza tez się ciekawie zapowiada - wtedy miałbym najstarszą i najnowszą
Ktoś napisze co ma atas a nie ma nat ? i czy warto dokładać te 15k?


1. Tu np. masz info o różnicach - http://motormania.com.pl/newsy/nowos...any-i-nowosci/. Google Twoim przyjacielem jest.
2. Czy warto? Myślę, że odpowiedzi na to binarne pytanie jest więcej niż członków i członkiń FAT.

NAT są 3. Stara (2015-2017), lift (2018-2019), i NATAS (2018-2019). Będą co najmniej kolejne 2 od 2020. Patrzysz na ceny na Honda.pl czy rozmawiałeś z dealerem? Upewnij się co jest dostępne bo nie wszystko.
Wreszcie NATAS - bardziej na długie asfaltowe podróże. NAT lekko lżejsza i bez paru zbędnych (zdaniem niektórych) gadżetów (lampki i stelaż do nich, więcej osłon i plastików, inny uchwyt z tylu, mniej opcji na kufer centralny, większy zbiornik i masę).
Pytanie jak jeździsz asfalt czy off.
Za 15 tys różnicy możesz pojechać dookoła globu np. Albo na Seszele na 2 tygodnie ;-). Albo kupić gadżety do NAT. Albo dołożyć komuś komu brakuje do NAT. Jest kilka fajnych opcji.
Jeśli poważnie rozważasz dodanie 15 tys do NATAS vs NAT, to zdecydowanie powinieneś poczekać na NAT/NATAS 2020.
kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem