Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2021, 09:16   #9
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,811
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 14 godz 18 min 21 s
Domyślnie

Gratulacje, ja widać na załączonym przykładzie, macie tam na wyspach szczęście że jak się coś deklaruje to nie następuje zmiana po 12 godzinach od ogłoszenia deklaracji. Cóż mogę powiedzieć po 3 miesiącach użytkowania elektryka. Do auta spalinowego wróciłbym tylko gdyby to było fajne auto z dużym silnikiem benzynowym i wszystkimi tymi systemami które mam obecnie. Tylko że taki wybór nie miałby nic wspólnego z pragmatycznym myśleniem. Czego brakuje w wizji elektromobilności w naszym kraju, zasadniczo tego aby wszelkie działania władzy nie były nastawione tylko i wyłącznie na pokaz siły i prężenie muskułów jacy to będziemy naj, brakuje po prostu pragmatycznego myślenia. Nie będę brnął dalej bo wyjdzie z tego faktyczna gównoburza. Mam nadzieję że VAG mimo wszystko chce zmiany a nie robi tą elektromobilność na pokaz.

Interesująco się robi około 5 minuty
Trzeba pamiętać że jeżeli będzie jakaś przyszłość dla naszych potomków to raczej nie będzie ona się rozwijać wokół indywidualnych środków transportu. Piszecie o tych skodach i vw up które są dostępne w naszym kraju, jak można mówić o dostępności jeżeli kupno takiego samochodu wymaga dużych kombinacji i tzw układów, szczególnie gdy liczymy na pomoc państwa, trzeba pamiętać że jak umiesz liczyć, licz na siebie. Jak widać nasz kolega z wysp stosuje się do tej zasady, ale oni na tych wyspach jak zaznaczyłem wcześniej mają bardziej zieloną trawę niż u nas na naszym podwórku
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem