Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.04.2018, 09:26   #12
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,036
Motocykl: CRF*00L
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 8 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał soniq2 Zobacz post
Wczoraj wróciłem z ASO Hondy, gdzie dokonałem przeglądu serwisowego po 1000 km no i podłączenia kabla zasilającego nawigację. Moto nowe, więc nie chciałem w nim nic grzebać, żeby mi potem ktoś nie wypowiedział warunków gwarancji w razie czegoś tam....



Kostka, o której wspomniano wcześniej - patrz zdjęcie u góry - znajdująca się pod reflektorem, niestety to nie ta kostka. Tamta serwisowa znajduje się gdzieś w okolicy kanapy i żeby z niej wyprowadzić kabel zasilający do nawi musieli rozebrać pół motocykla, widziałem jak go rozbebeszyli. Akcja trwała 2 godziny, żeby podłączyć ten zasrany kabelek.



Pomyślunek konstruktorów gody podziwu - ja bym tą kostkę umieścił gdzieś w środku silnika, żeby trzeba było rozebrać z pół silnika, ściągnąć cały bak, odkręcić przednią zwiechę, kierownicę i tylne koło. Co za półmózg to robił?



Durna kostka powinna być pod siedzeniem, a nie schowana w czarnej doodpie. Akcja kosztowała mnie 350zł..... Możecie nawet nie komentować, ale nie chciałem sam przy tym grzebać. Nie wiedziałem jednak, że będzie to kosztowało aż tyle.....



Najważniejsze, że mam już to za sobą i wszystko działa.....


Hm... ja mam moje zumo podłączone do kostki (białej) dokładnie tam gdzie wskazywał emek - za wskaźnikami. To jest miejsce, gdzie podłączane są akcesoria oem czyli jak najbardziej właściwa.
Ta pod siedzeniem ma zarówno napięcie na stałe jak i odcinane kluczykiem, a jej oryginalne przeznaczenie do podłączenie alarmu.
Poprowadziłem sobie też kabel usb od zumo pod kanapę i wcale nie było konieczności rozbierania motocykla (czy np. zdejmowania baku).
Także może upewnij się czy dobrze Ci olej wymienili w ASO ;-)
kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem