Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.12.2019, 09:39   #1
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 5 godz 29 min 15 s
Domyślnie KTM 950r Super Enduro zawsze chciałem mieć.

Bo jak nie teraz to kiedy? Jest tego mało w PL pewno 5-6sztuk w sumie wyprodukowano 3tyś sztuk na cały świat... ogólnie to już nie będzie tanieć.
Tanio też nie było, nie było też łatwo... najpierw wycieczka 1250km z przyczepką po Polsce, oglądnięte dwie sztuki. Powrót na pusto... za to w przekonaniu, że na pewno kupię SE.
Zwrot na zachód. We Włoszech 4 sztuki, w Niemczech 2 w Austri 1 szału nie ma ceny też zabijają...
Choć koniecznie chciałe w oryginale wybrałem tą najbardziej przerobioną z Austrii, bo blisko,bo mam tam kumpla który mi ją za 'flaszkę' zwiezie bo byłą od pierwszego włąściciela z pełną historią, kupiona, serwisowana i przerobiona w jednym salonie KTM Braumandl, który mieścił się na ulicy KTM strasse 1
Do samochodu dwóch 'szwagrów bokserów' i o 4 rano wyjeżdżamy... Taki był plan, niestety wieczór wcześniej wypity alkochol pokanał jednego ze 'szwagrów' o 23 i trzeba było go odprowadzić do drzwi, bo sam nie dawał rady i wyjazd opóźnił nam się o 30min. Za to w samochodzie rano już po pierwszym piwku na klina ok. 6rano było wesoło

ps. oczywiście ja jako odpowiedzialny kierowca wieczorem przed wyjazdem wypiłem tylko jedno piwko i 2 kieliszeczki, dla towarzystwa.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem