Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2009, 16:12   #5
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,562
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 14 godz 56 min 27 s
Domyślnie

Mój tato elektryk/elektronik jest wiec ... coś mi zostało w spadku w genach.
Miałem może koło ... 4 lat, może więcej. Ojciec właśnie robił przedłużacz.
Rozgarnięty byłem już w tedy to wiedziałem jak trzeba wtyczki wkładać ... matka kazała mi podłączyć wtyczkę od odkurzacza do prądu ... zapomniała tylko dodać, że ma taki sam kolor jak od przedłużacza jaki ojciec właśnie skrzętnie ... naprawiał bez uzbrojenia (czyt. macał gołe przewody).

Jak wielkie było jego zdziwienie gdy podłączyłem kabel od przedłużacza zamiast odkurzacza tego nie zapomne do dzisiaj. Jak łatwo się można domyśleć, efekt dla mojego tyłka był adekwatny do 2 dziur jakie w ręce wypaliły mu przewody ...


Inna historia to jak chciałem być troskliwy i ... chciałem zagrzać ojcu łóżko, bo chory był. Użyłem do tego jednego z pierwszych "reflektorków czarnych" rodem z DDR.
Cóż, skończyło się zalewaniem łóżka i zaś sprawdzałem odcienie na tyłku ... łóżko miało wypaloną dziurę a co za tym idzie prześcieradło też ...

Ponieważ bardzo lubie zwierzaki to kiedys tak bardzo lubiałem chomika od znajomych, że kiedyś z tej całej miłości ... chomik ducha wyzionął bo go za mocno przytuliłem ...
Podobnie jak w "Głupi i głupszy" próbowałem naprawić koledze papużkę bo ... też jakoś dziwnie jej główka odpadła... (z tym wyjątkiem, że miałem 6 lat)

Wiek 14 lat, młody i gniewny domorosły kierowca, wychowany na rajdach komputerowych (Amiga - Lotus) za lotniskiem miał okazję się przejechać maluchem od ojca ... do tej pory mi wypomina to dachowanie ...

O przynoszeniu do domu zaskrońców czy też jeży nie wspomne już.

i tak dalej i tak dalej ...



ps. numery z salterą to normala była ...
ps2. lepsze bomki z sodą i czymś tam jeszcze robiliśmy w "jajkach niespodziankach" bardzo chętnie wręczanych pierwszakom ...

Ostatnio edytowane przez ramires : 11.03.2009 o 16:14
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem