Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.02.2013, 13:23   #10
Mirmil
 
Mirmil's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: mielec
Posty: 1,682
Motocykl: pilnie sprzedam
Mirmil jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 32 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lupus Zobacz post
Wiem ile wolności daje motorek, wiem też jak potrafi blokować. Afry, czy też Rosji szeroko pojętej nie zrobił bym z plecakiem, ale Am Pd ze względu na jej specyfikę nie wyobrażam sobie inaczej. Chyba że na jakimś małym piździku kupionym i sprzedanym na miejscu. Spotykałem tam motorystów i mam porównanie olbrzymiej wolności w przemierzaniu kontynentu z worem na plecach, gdzie samoloty są tanie jak barszcz, podróże statkami, łodziami, dłubankami po dżungli, rozpadającymi się busikami, czy rikszami w towarzystwie kur i owiec. Ta niezależność jest dla mnie nie do przecenienia. Targanie pojazdu przez ocean jest dość kłopotliwe i drogie, poza tym wiążesz się z motkiem i jego fochami. Poza tym ludzie często biorą ze sobą mastodonty, które na ten teren absolutnie się nie nadają. Teraz jadę w pizdu na wschód i cieszę się z obozowania, wieczornych ognisk, rytmu drogi i miliona gwiazd, ale wybacz Brachu, Am pd daje mi znacznie więcej z workiem na plecach
Hehe, ja tez spotkalem w Ameryce Poludniowej i centalnej turystow z plecakami i widzialem ich ograniczenia w poruszaniu sie po zadupiach.
Co do Amazoni,to przyznaje racje, najlepiej jakas lodeczka, ale juz pustynia, czy gory to najlepiej swoim moto,czy autem . Tez mi sie wydaje, ze nie warto wysylac tam swojego motorka,( koszty, czas i duzo kombinacji) mozna cos kupic na miejscu, lokalnego,albo od motocyklistow wracajacych do Stanow,czy Europy.

Zdjecia z polwyspu Baja(Cocos corner, trasa rajdu baja 1000)
Kanion Miedziany ( gora kanionu+ zjazd na sam dol)
Columbia( lecielismy helikopterem razem z motorkiem)
Peru-Cordyliera Blanca( przelecze 5100mnpm, gdzie nic nie jezdzilo, tylko zaopatrzenie do kopalni zlota)
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg SNV30394.JPG (850.6 KB, 1 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30433.JPG (847.7 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30511.JPG (843.2 KB, 1 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30621.JPG (852.0 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30564.JPG (849.1 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30926.jpg (611.4 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV30856.jpg (389.6 KB, 0 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV31602.jpg (366.6 KB, 1 wyświetleń)
Typ pliku: jpg SNV31823.jpg (434.2 KB, 0 wyświetleń)
__________________
niejedna przestrzen jeszcze moj uslyszy glos
super miejsce i cudowni ludzie www.misja-kamerun.pl

Ostatnio edytowane przez Mirmil : 27.02.2013 o 13:40
Mirmil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem