Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2013, 11:03   #9
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szparag Zobacz post
Jako, że widziałem w życiu na oczy kilka Afryk i nie tylko, chętnie podzielę się swoją wiedzą i pomogę. Jeśli macie jakiś problem, nie wiecie jak coś zrobić by było dobrze piszcie chętnie pomogę. Ludzie którzy dzwonili ( lub w inny sposób się kontaktowali ) ze swoimi problemami, wiedzą, że raczej chętnie to robię, a czasem nawet z sukcesem.
Pozdrawiam i zapraszam.
No szparagu, Pawle, kolego mój drogi. swego czasu różne słowa między nami się przewijały, czasami dobre czasami mniej fajne, moją żonę nawet raz doprowadziłeś do łez, o czym możesz nawet nie wiedzieć. Ale jeśli chodzi o mój pogląd co do twej fachowości to doktorat to mało, profesurę z afryki masz w moich oczach. Ale nie o tym chce teraz pisać. Po tym co prawisz powyżej to normalnie przywracasz mi wiarę w ludzi. W bezinteresowne koleżeństwo i otwarta chęć niesienia pomocy komuś, kto jej potrzebuje. a to teraz rzadkość wśród ludzi i bezcenny dar. Stary no normalnie nadaje ci honorowe obywatelstwo Diverkowic, zasługujesz na klucze od bram i pełny dostęp do skarbca, ekkhhhhmmmm znaczy miało być barku Wybacz że jedynie klucze od Brunetkowego pasa cnoty ostawię sobie. Ale myśle że przy takiej piękności jak nasza Milenka, nie sprawi Ci to problemu. Trzymaj się brachu i przyj do przodu.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem