Wątek: Maroko '17
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.04.2017, 21:33   #27
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sizyrk Zobacz post
(...)Jak sie dowiaduje w 1961 roku Agadir nawiedza trzesienie ziemi i zrownuje prawie wszystko z ziemia, wiec wiekszosc Agadiru to nowe budynki. Nie ma tez mediny. (...)
Nad miastem górują ruiny kazby, zniszczonej trzęsieniem. Na zboczu, z plaży i portu i z nowego miasta widać napis "Bóg, król, ojczyzna". Wjedzie się na górę bez problemu, ładny widok. Idąc plażą tak, żeby oddalać się od miasta można zostać zatrzymanym przez straż pilnującą aby rodzina króla miała niezmącony widok ze swej posiadłości na plażę i morze

Aaa, nie wiem jak dalej planujesz trasę, jeśli drogą z Warzazatu w stronę Marrakeszu, to przed wjazdem na trasę zapytaj na dworcu autobusowym w informacji czy przejazd na przełęczy jest otwarty. Czasem zamykają (śnieg, wypadki...), utknąłem tak na nadprogramowy dzień kiedyś czekając aż uprzątną drogę i puszczą ruch.

Cholera, zazdroszczę wyjazdu, dawno już nie byłem w Maroku. Trzymam kciuki za bezproblemowy dalszy ciąg.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 08.04.2017 o 21:53 Powód: Dopisany akapit o zamykanej przełęczy
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem