Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.06.2020, 15:29   #1387
Chudy 45
 
Chudy 45's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 137
Motocykl: RD03
Chudy 45 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 10 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wayra Zobacz post
Większość obecnych prezentacji i testów porównawczych jest na zasadzie mój motocykl jest motocyklniejszy niż twój ale twój też jest spoko bo też jeździ po asfalcie, szutrach i wjechał na wzniesienie. I ma też "pierdolety".

A mnie z kolei interesują sprawy przyziemne np jak nowa Afryka reaguje na zatopienie (przez jak głęboką wodę da radę przejechać). Czy po fakcie elektronika jest złomem, czy też żyje dalej? Takich informacji mi brakuje.
Miałem okazję przetestować moją 1100 przejeżdżając przez rzeczkę, szerokość z 25-30m głębokość wody wraz z mułem okazał się powyżej siedzenia a tłumik był całkowicie pod wodą, przejazd trwał to trochę dłużej niż zakładałem moto spisało się na medal. Jest to moja druga Africa pierwsza 2016r manual 40tyś przejechane teraz 1100 (mały zbiornik) również manual i powiem tak, motocykl cud, miód, malina i można szukać problemów mankamentów itp. ale jak dla mnie porównywanie do GS 1250 nie ma sensu GS to turystyk szosowy z możliwością zjazdu na szuter, Africa szosa i off jak najbardziej.
Pozdrawiam Chudy
Chudy 45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem