Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2020, 21:23   #24
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Nigdy nie wybrałem się na wycieczkę bez kompletnego koła a do tego zaliczam też kapturek. Można poczytać http://www.moto-cykl.pl/pompowanie-o...e-to-podstawa/ , dalej nie wiem czy ci co się ścigają na sportach mają kapturki założone?
Na rowerze często nie mam kapturka ale zbyt szybko nie jeżdżę, max 30 jak z górki i zakręty biorę rozważnie w przeciwieństwie do jazdy motocyklem gdzie zakręt to największa frajda i nagroda, przynajmniej dla mnie, mam też nadzieję że dla żony również (ona potwierdza)


Wystraszyłem się też, przynajmniej przez chwilę, że prawa fizyki w jakiś sposób uległy zmianie, na szczęście pojawiło się sprostowanie. Być może podchodzę zbyt poważnie do jazdy motocyklem, ale gdy raz albo dwa zlekceważyłem zasady, to zostałem skarcony, dotkliwie.
Dlatego staram się w miarę dobrze przygotować się do jazdy, zaniedbanie prowadzi do pompowania koła w temperaturze 40 stopni, a wystarczyło dobrze skontrolować motocykl przed wyjazdem. Zapewniam że gdybym zauważył brak kapturka to kupiłbym go na pierwszej stacji benzynowej i na pewno bym się zatrzymywał aby skontrolować ciśnienie , do tego wożę swój bardzo dobry manometr.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem