Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.08.2017, 10:30   #33
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie Jakie rodzinne 4x4 do 30 k PLN wybrać?

Cytat:
Napisał wolly Zobacz post
Fakt jezdzi calkiem fajnie mam 1.5dci pali i polowe lub miej niz patrol ale bezstresowosc w jezdzie jest taka jak bmw i at na drode gruntowej fakt trzeba sobie odpowiedziec po nam ten sprzet

ps. Jak ten dokker poradzi sobie z tą przyczepą co na zdjeciu ja tego nie widze moze to 1.2 ma wieksza moc i moment


Tego jeszcze nie wiem , ale zapakowałem w wypożyczoną przyczepkę prawie 2 kubiki drzewa i podczas jazdy jedynym mankamentem był fakt wgniatania tylnej osi w ziemię . Z tym zestawem co na zdjęciu nie powinno być problemów , szaleć nie mam zamiaru a mocy i momentu autko ma prawie tyle co diesel.

Przypominam że założyciel wątku chce auto rodzinne z 4x4 a takie które ja bym był w stanie zaakceptować to wszelkiego rodzaju vany , busy . Są jeszcze takie







Tylko czy w tym wypadku mówimy jeszcze o normalnym życiu? Takim od wypłaty do wypłaty , z planowanie wydatków i zastanawianie się motocykl czy 4x4 jako rodzinnne auto . Mimo wszystko chcę wykazać że , jak to już wcześniej napisano , to jest ślepa droga i następne pół życia spędzimy na poszukiwaniu świętego graala .

Ostatnio edytowane przez consigliero : 24.08.2017 o 10:39
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem