Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.06.2017, 21:03   #32
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 38 min 55 s
Domyślnie

Zastosuj sie do rad chłopaków,a jeżeli koło ci blokuje ewidentnie może być tak że ci klocek z prowadnicy na jarzmie wypadł,ale to mało prawdopodobne bo byś kołem nie zakrecił...

może być i blaszka napinająca klocki,czasem mają wypustki i trzeba umiejętnie klocki zakładać bo czasem sie krzywi i są podobne tego efekty.

Hamulce to zbyt odpowiedzialna sprawa by się uczyć na błędach,nie ogarniacie dajcie do serwisu który to ogarnie.

Możesz od bidy zdjecia zacisków bez klocków zrobić to może uda sie coś wypatrzeć.

Dlaczego wymieniałeś bebechy od pompy?

Padła,lało? jeżeli profilaktycznie wymieniłeś to wymienił stryjek siekierkę na kijek... te zestawy naprawcze są gówniane i czesto z ich powodu powstają problemy...

Jeżeli lały ci lagi i zaoleiło hamulce to masz wszystkie gumy do wymiany kapturki prowadnic i uszczelnienia tłoczków...

niby prosta sprawa ale za życia spotkałem z tyloma przypadkami psucia przy montażu hebli że nic mnie już nie zdziwi..

Tłoczki czym były wyciągane? Powietrzem,płynem czy standart kombinerki i zadziory na tłoczku...

jeżeli wszystko jest wykonane jak należy nie ma prawa sie nic dziać...

pozdro
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem