Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.03.2022, 10:56   #54
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał many Zobacz post
Nie polecam, szkoda nerwów, dzwoniłem do niego w piątek w sprawie kufra kappa 14l, w rozmowie tel. Oczywiście są dostępne, tylko przelew i wysylka we wtorek. Gdy wysłałem wiadomość na olx o nr konta okazało się że obecnie kufrów nie ma, ale może sprzedać swój kufer używany, wysłał zdjęcia i podał cenę jak za nowy. Ale ok, zgodziłem się , zrobiłem przelew, zwrócił mi przelew na drugi dzień z prośbą żebym zrobił przelew jeszcze raz z tytułem wpłata, bo za przelew wpłata za kufer nie może wystawić paragonu, gdyż nie ma kufra na stanie magazynowym. Robię przelew jeszcze raz, bardzo mi dziękuje, jest środa, przysyla mi linki do aukcji żebym kupilł jeszcze jakieś zaworki i gumki do stelaży , oczywiście mam zrobić przelew, a on mi kasę za te gumki i zaworki odda w paczce z kufrem, bo mu bardzo na tym zależy. Nadgarstki mi wygło, odpisałem że nic nie więcej nie kupuję i czekam na kufer. No i czekam teraz co znowu wymyśli.
Lipa... daj znać jak dalej temat pójdzie. Jedyne co skłania do zakupu u tego gościa to jego ceny (co rozumiem). Faktem jest, że raczej nikt nie kwestionuje uczciwości, tego że sprzedaje w najlepszych cenach i jak już towar dociera to skuchy nie ma.

Sporo kupowałem Givi, Kappa - a to kufry a to stelaże do V-Stromów, a to gmole, a to ostatnio coś do Beemki. Ceny u tego handlarza zawsze były najlepsze ale przyznam że każdorazowo wolałem dopłacić te 30-50zł na towarze i mieć kompletnie bezproblemową transakcję. Osobiście w temacie Givi/Kappa korzystam ze sklepu motocyklowo24.pl, i przez parę lat i myślę że w sumie kilka tys pln tam zostawionych żadnej, najmniejszej skuchy. I spokój z ew. zwrotem itp.
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem