Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.03.2008, 00:27   #12
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,081
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 23 godz 11 min 30 s
Domyślnie

Janku, nie chce Cie martwic ale to nie jest łatwa robota...przynajmniej dla mnie. Trza wyjac i rozpolowic caly silnik....dodam, ze procz walka (koszt nowego w serwisie ok 650zł) na bank okaże sie ze cos jeszcze nalezaloby przy okazji wymienic lub koniecznie naprawic....nie musze dodawac, ze nie radze uzywac zamiennikow tylko oryginalne czesci HONDA wlacznie z uszczelkami, bo te sie zemszcza szybciej niz myslisz !!!
Co do wymiany radze dobry i sprawdzony warsztat typu IZI we Wroclawiu co takie tematy jak ten łyka na sniadanie a wczesniej lekture Motocykla gdzie mozesz zastosowac patent z dorobieniem podkladki z dobrej zebatki ...choc po fotach widac, ze walek jest zuzyty rowno na calej dlugosci w miejscu gdzie jest na nim zebatka i moze sie nie udac
Mozesz tez zastosowac patent spawania zebatki (w razie braku kasy) do wielowypustu bo ten i tak wyzionie ducha w najmniej odpowiedniej chwili....sam napisales ze az boisz sie pomyslec co tam sie dzieje...i prawidlowo - na taka mala powierzchnie dziala mega sila, ktora przenosi wszystko na tylne kolo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sprzedalem sprzeta (choc glosno tego nie powinienem wyrazac), bo koszty naprawy podwoilyby jego wartosc, a i tak mialbym sprzeta z przejsciami (nie licze walka tylko dodatkowo dzwona)....ale jesli Ty zamierzasz sie ze sprzetem zwiazac na dluzej lub juz to zrobiles (np KREDYT) to zrob to dla siebie, maszyny i swietego spokoju ale niekoniecznie od razu...choc mysl o zuzytym walku bedzie Cie dreczyc nocami i dniami i w kazdej chwili jak bedziesz dodawal lub odejmowal gazu....."kurde, juz sie sicial czy zaraz to zrobi !!!!!!!!!" Wiem, bo sam tak mialem !!!!!!!!!!!!
Ropuch jest online   Odpowiedź z Cytowaniem