Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.07.2014, 09:07   #24
Navaja


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 927
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 19 godz 31 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Navaja Zobacz post
Dopytam jeszcze o czas wejscia na Korab licząc od tej bacówki E. Pisałeś wcześniej, że od miejsca F jest jeszcze ok. 4 godzin ale w necie znalazłem foto tablicy postawionej przy tancbudzie pograniczników (ostatniej chałupie) i na niej stoi "Korab 4,5 godziny" a to jest sporo niżej niż miejsce F.
Cytat:
Napisał sowizdrzal Zobacz post
3-4 godziny z (F) miałem na myśli wejście i zejście razem. To są jednak góry bardzo nasłonecznione i np. moja wydolność spada tam o min. 30%.
To nie Taterki czy Alpy, gdzie rzadko bywa cieplej niż 20st i cały czas masz odpowiednie ,,chłodzenie'' - ale na pewno to wiesz
Sowizdrzał.
Cytując klasyka: "Masz w ryj"
3-4 godziny wejście i zejscie.
Wyszliśmy z bacówki E o godzinie 11.00 to o 14.00 bylismy tutaj:
Macedonia 2014 - 10106.jpg
Taa. Góry nasłonecznione. Piżdziło jak w kieleckim. Ja w koszulce z krótkim rękawem a kuzyn w krótkich badejach.
Zarządziliśmy odwrót, bo należało jeszcze zjechać.
Ale jeszcze tam wrócimy lepiej przygotowani. Miałeś rację z tym ćwiczeniem kondycji.
Jeżeli chodzi o przejście Restelica-Strezimir to udało się. W sobotę po południu to na poście już nie było nikogo, bo mecze w telewizji leciały. Pies bury się nami interesował.
Droga od Restelica do samego asfaltu w parku Mavrovo przepiękna tylko psy pasterskie się za bardzo nami interesowały.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem