Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2011, 21:17   #127
yakuzsa
 
yakuzsa's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Siedlce okolice
Posty: 83
Motocykl: Iz49, K750,XT350,MZ,SHL,WSK
yakuzsa jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 31 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał elaiden Zobacz post
Dzis podczas czyszczenia łańcucha nafta postanowiłem zajrzec tez do zębatki przedniej ponieważ juz wcześniej czytałem ten temat wiec byłem ciekawy jak wyglada u mnie.

Zrobiłem kilka zdjec (sorry za jakość jak coś), pare oględzin i mam kilka pytań, dodam ze przeczytałem ten temat cały jak i na forum TA.

Najpierw zdjęcia:








Nie zdejmowałem ani zabezpieczenia ani zebatki bo nie chciałem nic popsuć :P Dlatego też tylko takie zdjecia.

Przebieg motoru to 14,600 jak oceniacie jej stan Zębatka z tego co wycztalem to chyba jeszcze orginalna bo z tymi gumowymi tłumikami.

Dodam tez ze rusza sie troche w poziomie. Ale były głosy ze tak powinno byc i nie powinno wiec juz nie wiem ...

Łańcuch wyczyściłem tak jak na zdjeciach :P i tu następne pytanie, smarować/psikać to mam tylko tam gdzie np literki RK na jednej z blaszek sa czy od gory tam gdzie miedzy blaszkami gumowe podkładki sa

Z góry przepraszam jeśli coś źle napisałem (śpiesze sie a chciałbym cos wiedzieć jak wróce :P) i za głupie pytania jeśli ktoś je za takie uwarza ... Dzieki

Dodam ze przed czyszczeniem nic mi nie terkotało jak cos itp itd, zobaczymy jak bedzie jak nasmaruje/popsikam :P

witam, jak jestes juz przy zdawczej to ja bym na twoim miejscu zajrzał z czystej ciekawosci na zdawczy, nic tam nie popsujesz i zaczniij myslec o zmianie zebatki pomimo ze z zewnatrz wyglada dobrze, wewnatrz juz ma swoje wychodzone patrzac po przebiegu( ale i tak jest Wzorowo wrecz , koszt nowej oryg.do przezycia a czesc newralgiczna i warto pilnowac. A i w kwesti smarowania lancucha im prosciej tym lepiej ja robie tak pedzelek, hipol i szerokim gestem po łancuchu( systematycznosc wskazana poki sie nie dorobi olejarki czlowiek) Ale mozesz rownie dobrze to wszystko olac co napisałem i dzidowac po rozstajach i bezdrozach. kropka. Ps. Najwazniejsze co powinienes z tego wywodu wyniesc to to, ze i nie ma głupich pytan Dobrze jest raz na jakis czas odgrzac zimnego kotleta, czyz nie panowie ? łancuch , zebatki, wpusty, wypusty , odpusty i dopusty, bo kotlet w menu MUSI!! być

Ostatnio edytowane przez yakuzsa : 01.06.2011 o 21:54
yakuzsa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem