Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.03.2018, 23:32   #16
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,703
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 17 godz 14 min 58 s
Domyślnie

A ja pochwalę i skrytykuję.

Świetnie to jest wszystko zmontowane. Widać, że dużo już miałeś pomysłów jeszcze przed jego powstaniem jak ten film będzie wyglądał, napracowałeś się nad odpowiednimi ujęciami, a montaż to już majstersztyk. W życiu bym nie pomyślał, że film z banalnej w sumie przejażdżki do Grecji i z powrotem może być tak fenomenalnie zrobiony. Mój ulubiony fragment to od 24 do 36 minuty.
Jak widać, nie trzeba drona, żeby ulepić zajebisty filmik

Co mnie najbardziej wkurza, to że odjeżdżasz czasami w "filozofowaniu" w jakieś dziwne rewiry, które trącą śmiesznością, banałem. Dałem zresztą swego czasu odpust temu na FB pod którymś z Twoich postów.

Przykłady: "Wszystkiego jest tu pod dostatkiem, nawet woda jest na wyciągnięcie ręki", coś tam o zachłanności ludzkiej, "zazdrosny o własną niezależność".
Lecę z pamięci, bo ze dwa/trzy razy obejrzałem

A stwierdzenie: "jestem samowystarczalny", po tym jak parę dni wcześniej armia ludzi stanęła Ci do pomocy w Rumunii, jest grubo na wyrost

No i jeszcze "Motocyklizm jest dla egoistów", co uważam za kompletne przeciwieństwo tego jak ja to postrzegam, ale to już Twoje subiektywna opinia, więc się nie czepiam

W sumie nie zepsuło mi to seansu, ale nie chciałem tylko słodzić.

To ja tyle Też uważam, że to powinno być na ArtofRide.
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem