Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.01.2012, 09:10   #8
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,360
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 23 godz 22 min 13 s
Domyślnie

Ashanti , wielokrotnie pokazałaś że miętka nie jesteś a nawet proporcjonalnie twardsza od niektórych facetów.
Dlatego jestem przekonany że wywalczenie dla siebie u twojej rodziny prawa do własnej drogi życiowej nie będzie stanowić dla ciebie żadnego problemu.
Niestety czesto się spotyka stwierdzenia ... a bo to nie dla ciebie .... nierób tego bo nam się to nie podoba..... itp itd
Szkoda tylko że te rodziny/żony/mężowie bywają tak bardzo samolubne uniemożliwiając innym swobodę życia i podążanie własną drogą.
Ja bym na Twoim miejscu postawił na wytrwałe kontunuowanie swojej motocyklowej pasji a rodzina jeśli cię szanuje to z czasem zaakceptuje a jeśli nie... cóż jak by nie było jesteś w naszej rodzinie i sama nie zostaniesz .
Bardzo dawno temu mając 9.5 roku rozpoczynałem przygodę z 2 kólkami z silnikiem miedzy nimi i też niektórzy z rodzinki się krzywo patrzyli ale lata pokazywania że i tak to będę robił spowodowało że odpuścili sobie pogadanki i nastąpiła aceptacja.
Czasem to trwa krócej czasem długo ale warto bo jazda motocyklem jest jak oddychanie , niezbędne do życia.
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 26.01.2012 o 10:46
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem