Wątek: Magadan 2012
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.06.2012, 12:22   #1
Granda
 
Granda's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 22
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Granda jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 3 godz 4 min 0
Domyślnie Magadan 2012

Witam.

Od jakiegoś czasu próbuję coś napisać, podzielić się informacjami na temat wyjazdu do Magadanu lecz jakoś nigdy nie mogę się zebrać.Celem wyjazdu jest brak planu.Mamy tylko wytyczone miejsca gdzie chcemy być.Nie ma harmonogramu w jaki dzień i o której mamy być .Cel to droga a droga to cel!Bez jakiejkolwiek napinki mamy na to max.3 miesiące. Motocykle jak wiadomo Honda Africa Twin.
Wyjazd który zorganizowałem razem z Maras-em to wyjazd na Kołymę do Magadanu.Trasa prowadzi przez Ukraine, Kazachstan i Mongolię.Po drodze będziemy chcieli zobaczyć min.

Ukraina- przelotówka:
-Kamieniec Podolski
-Vinnica
-Kijów (Bykownia)
-Charków (Piatichatki)

Kazachstan-przelotówka:
-Kanion Szaryński
-jezioro Kaindy

Mongolia-przelot:
-zobaczyć choć kawałek pustyni Gobi
-Ułan Bator

Rosja- główna trasa:

Chcemy przejechać traktem kołymskim drogą M56, przejechać "Road of Bones", "starą Magadańską" (jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne) w jakiś sposób chcielibyśmy oddać hołd 2mln. ludzi którzy tam zginęli w strasznych warunkach.

Ze sponsorami było bardzo ciężko - jak wiecie zawsze w takich przypadkach.Wielkie Dzięki dla RAMBO za ogarnięie nawigacji i części do moto - doradztwa. Dla Huberta za zrobienie dobrej ceny za opony i pomoc w wyborze. Dla Pawła z gmoto.pl który naprawdę bardzo miło mnie zaskoczył.Otóż, sam od siebie zaproponował pomoc i za sponsorował zestaw napędowy-najmocniejszego D.I.D-a oraz zębatki Sunstar-a.Szacun!
A "Za reszte zapłacisz kartą master card" .

Ruszamy 1 lipca z Rzeszowa o godzinie 7.00 msza św i lecimy na granicę w Korczowej.
Jeśli chcesz nas odprowadzić choć do granic miasta SUPER!będzie potrzebne nam Wasze wsparcie!!!
Tak jak pisałem 1 LIPIEC 7.00 msza kościół św.Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszów-Pobitno przy ostatnim rondzie na wylocie na Przemyśl.Serdecznie Zapraszamy

Więcej info trasa i reszta

facebook.com/magadan2012

Maras ogarnia SPOT-a wiec będziecie mogli widzieć gdzie jesteśmy!

ZDRÓWKO
Granda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem