Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.04.2015, 23:53   #212
NUROFEN
 
NUROFEN's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Strzelce Opolskie
Posty: 683
Motocykl: CBR 1100 XX
NUROFEN jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 19 godz 31 min 12 s
Domyślnie

obyś Ludwig nie złamał reki lub nogi....bo Fraxiparyny czy clexane nie kupisz w aptece bo sieciówki sprzedaja to na zachód zarabiając krocie !
Szlag mnie trafia bo lista leków które by zamówić / raczej bez efektu wisząc na słuchawce/ coraz dłuższa....
Clexane..dzwonie tu..fraxi..pisze maila tam...Tegretol to juz osobny tel do novartisa ...Spiriva dzwonie jeszcze do kogos innego..po paski do glukometru Optium Xido jeszcze inny nr tel....o insulinach nie wspomnę...
Ktos mówi że już w tym miesiacu limit 5 insulin wyczerpałem...
Przykładów mozna mnozyć bez końca
Kiedyś dzwoniłem do hurtowni i na rano lub po południu było...wiec nie pitol że jest tak różowo i że taki job teraz...

Odwrócony łańcuch dystrybucji...poczytaj...dostaniesz olsnienia od tych rewelacyjnych zmian na lepsze. Góra umpoczona po uszy w tym pirackim procederze wiec na zmiany ustawy nie ma co liczyc skoro na górze dobrze sie wiedzie....

Dyzuruję 80 nocek w roku za które NIKT mi nie płaci w przeciwieństwie do lekarzy
Lekarz za 12 godzinny dyzur kasuje koło 800 zł ...zwykły lekarz...
Mi gdyby ktoś zapłacił 300 za 24 godzinny dyzur ...
Jednym słowem Państwo okradło mnie na 80*300zł*20 /lat dyzurów / na prawie 480 tys !!!!

Słowa o etosie pracy...misji zawodu...etosie juz słyszałem więc oszczędź frazesów. Zaproponuj lekarzowi by dyzurował w ramach przysiegi
__________________

Ostatnio edytowane przez NUROFEN : 26.04.2015 o 00:10
NUROFEN jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem