Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.03.2017, 17:40   #26
szafura
 
szafura's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Poznań
Posty: 51
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
szafura jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 15 godz 17 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krakus Zobacz post
my grzaliśmy konserwy na ognisku
My też! Fasola z mięsem jest taka jedna, wielkości dużej szklanki/kubka - a w środku tyle mięsa, że byłem w szoku Mój ulubiony przysmak

Cytat:
Napisał teddy-boy Zobacz post
Cenna uwaga SIMON, wybieram sie tam w tym roku i juz zapisalem: zabrac zapas kielbasy z Polski
must have!

Cytat:
Napisał simon1977 Zobacz post
Super relacja, fajnie się czyta
W sam raz na marcowe czekanie na słońce

Mi się w Rumunii ani razu nie udało kupić porządnej kiełbachy
Zresztą na Bałkanach też. Same jakieś pomielone parówki co się nie chcą upiec
I trochę papierowe ;p

Cytat:
Napisał JL79 Zobacz post
No i pięknie
Kurde byłem w podobny rejonach i jednak dużo asfaltami trzaskałem
Mógłbyś napisać jak jechaliście? Jakaś mapa z trackiem, albo track, no cokolwiek
Jakie dzienne przeloty?
Proszę Pana, wszystko jest! http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jbevybskjlcaguca

Cytat:
Napisał sluza Zobacz post
Z tego co pamiętam to kwestia dopisywania zer wynika nie z chęci oszustwa tylko taką przyjętą formę mają
Pamiętam, że jak mi w sklepie zaśpiewała za jakieś drobne zakupy 260 to wyjąłem grube banknoty a pani wydała mi do 26
U nas zdania podzielone - ktoś tam coś wyczytał, że u nich zwyczajowo nie podaje się przecinka i coś tam. Do sprawdzenia następnym razem

Dziękuję wszystkim za miłe słowa!

//////////////////////////

Wstajemy. Na tamten czas było to jedno z ładniejszych miejsc, w których przyszło mi się obudzić minęły dwa dni i było jeszcze lepsze! Śniadanko, wszyscy zadowoleni bo nic nie padało i pogoda na ten dzień zakładała się całkiem niezła. Klasycznie rybka na śniadanie Przed południem dzień był bardzo spoko. Mieliśmy sporo fajnych szutrów, czasem jakiś singletrack się trafił, trochę techniki - ale generalnie bardzo przyjemnie. Łąki po horyzont, potem pagórki no i w końcu nawet nawet górki Zaczęliśmy atakować nieco wyższe tereny. W tym samym czasie pogoda zaczynała atakować nas coraz niższą temperaturą. Nic jeszcze nie zapowiadało, że pogoda się mocno przekręci, więc zadowoleni atakowaliśmy jakieś ścieżynki, drogi po gościach co ściągali drzewo z gór. Wiadomo jak te drogi wyglądają - strome, nierówne, kamienie wielkości głowy, czasem glina. Ogólnie trochę się człowiek spocił, no ale jechał. I WTEDY PRZYSZEDŁ ON.
Dokładnie on, deszcz Drogi zamieniły się w strumyki, górki w zjeżdżalnie i ogólnie super
Nie mamy za dużo zdjęć, w deszczu to słabo a i morale już ledwo ledwo pod koniec Generalnie odcinek jakichś 2km musieliśmy zjechać z gliniastej ścieżki dość stromej z której jeszcze płynęła woda. Silnik zgaszony bieg wbity, a i tak hamować musiałem tylko nie było już czym
Mokre miałem wszystko. O ile u panny można to odebrać za plus, o tyle ja nie czułem się najlepiej Padło hasło: Pensjun (pozdrawiam junaka ). Znaleźliśmy jakiś hotel, okazało się, że narciarski. Byliśmy tam chyba sami i mieliśmy całe piętro dla siebie. Cena też odpowiednia - za kolacje, chyba 4 piwa, jakąś łychę, pokój na noc, przekąski i śniadanie zapłaciliśmy 120zł? albo coś takiego

No i fotki!







































Tutaj spotkał nas deszcz. Dosłownie 30 minut później płynął tu już mały strumyk


I tak 4h. Nie widać tutaj tego, ale było całkiem stromo..










PiotrAS to tam wiecznie uśmiechnięty


Tu chyba Leszek próbował pokazać pion i poziom


Szybka narada: Pensjun? dobra namówiłeś mnie.




Tylko Gs wyglądał naturalnie przed hotelem ;p








Hard ADV


Szybko obczailiśmy, że wszystkie pokoje na piętrze są otwarte i mają suszarki 8-) Wszystko nam wyschło! Na piętrze było też pomieszczenie chyba pralni, a w środku suszarka. Tłumnie się zgromadziliśmy przy tym cudzie techniki, żeby dziękować przodkom za te dary


Głupio tak też na łóżku. Bez namiotu jakoś nieswojo.. Nie mów dwa razy, już my o Ciebie zadbamy




Jako bonus filmik z tego zamieszania

https://www.youtube.com/watch?v=jkRNHZMIL40
__________________
Kraina pyrą płynąca
KTM 990
adwenczurklab.pl

Ostatnio edytowane przez szafura : 25.03.2017 o 01:09 Powód: dodałem dodatkową treść
szafura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem