Wątek: X-adv 750
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.07.2023, 22:47   #22
Cychu


Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 8
Motocykl: RD03
Cychu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 37 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Romano Zobacz post
A wrażenia z przejażdżki pozostawisz sobie?
Chyba nie podpasił sprzęt
No właśnie sprzęt podpasił bardziej niż myślisz,jedyna rzecz której mogę się czepić to lekki niedosyt w mocy,lub takie wrażenie,nie chciałem kręcić użyczonego sprzętu bo nie była to moja własność a ja o czyjeś dbam bardziej niż o swoje.Xadv jedzie bardzo płynnie,mega wygodny idealny do miasta i na wekkendowe wypady i pod to właśnie chcę przypasować zakup motocykla.Popróbowałem już crf adv w automacie(cały wekkend)i manuala godzinna jazda,i powiem szczerze w moim przypadku zakup tego motocykla byłby przerostem treści nad formą,poprostu ja go nie wykorzystam a po drugie zbyt zero-jedynkowa praca co w moim odczuciu zbyt bardzo szarpało.Potestowałem też ktm tu mocy było z naddatkiem,miałem już 2 ktm więc szukam dalej.Kolejny był versys 1000se super motocykl ale nie ukrywam to motocykl na drogę w las nim nie pojedziesz,bardzo wysoka kultura pracy 4 cylindrowego silnika,skrzynia biegów mega krótka,zdecydowanie za krótka.Zaraz posypią się komentarze że jestem wybredny i sam nie wiem czego szukam,ale właśnie tak nie jest wiem czego oczekuję i jak na razie xadv jest moim numerem jeden.
Cychu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem