Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.06.2021, 19:05   #236
konrad7005


Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 42
Motocykl: CRF 1000D DCT
konrad7005 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 23 godz 34 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
Dla spokoju ja bym to zabezpieczył choćby jakąś farbą cynkową. To jest element, który się nie zużywa więc go nie będziesz wymieniał a wqrwiał Cię będzie z tego co widzę
Wezme papier i przeczyszcze bo jak słusznie zauwazyłeś drażni mnie to trochę tylko zastanawiam sie co lepsze po wyczyszczeniu czy taka farba cynkowa czy ten antykorozyjny app rstop ? bo cena podobna


Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
To przyznam że w moich 15-letnich V-Stromach nigdy nic takiego nie widziałem. Fakt, alu rama i wahacz ale rudej na elementach stalowych nie widziałem w ilości większej niż nalot drobny.

Tu jak widze 3-4 letnie Afryki z rudą na ramie wziętą rodem z Mazdy to ciężo uwierzyć

Trochę rudej też u mnie na stopce centralnej i na ramie jest, ale niewiele, powierzchownie i w miejscach typowo narażonych na warunki atmosferyczne. Rzecz w tym że mowa o italiańskim skuterku z 2003 roku a nie o moto za 60k z 2019 na przykład.

Marzyłem o CRF1000 ale takie widoki trochę studzą optymizm.
Coś w tym pewnie jest... W Yamaha mt 09 z początku produkcji czyli 2013 roku nie miałem ani grama rdzy....

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Konrad, olej to i idź pojeździć. To tylko motór.
Właśnie wróciłem z przejażdżki Zbyt pokochałem ten motocykl żeby tak zostawić wezmę wytrę papierem no i albo tak jak Muszel72 napisał, kupię farbę cynkową albo ten środek antykorozyjny app rstop bo na youtubie w recenzji wypadł super
konrad7005 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem