Wątek: 19' z przodu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.06.2014, 13:23   #8
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,857
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 5 godz 48 min 0
Domyślnie

Zdoktoryzowałem się na forum tramkowym.
Koło od 700 pasu do 650 p&p. Takie same piasty i tarcze.
Wiem że koło od tramka 650 pasuje do afry z tym że afra ma większe tarcze, myślę że będzie gitara.


cytat Ostrego z forum TA
Gdybyś kupował 650-tkę, to koniecznie po 2005 roku z czarnymi felgami! I w ładnym stanie. Wtedy się możemy zamienić, ja dam ci swoje 19" a Ty dasz mi swoje 21". Serio piszę. Zdecydowanie wolę koło "od Ukrainy" bo mi się lepiej jeździ poza asfaltem, a na szosie to i tak trampek szatanem nie jest więc spokojnie 21 daje radę.
Pomijając względy estetyczne to różnica jest odczuwalna. 19 z przodu lepiej hamuje(te same tarcze co w 650 ale obwód koła mniejszy), jest stabilniejsze, lepiej trzyma się w zakrętach, mowa o jeździe po asfalcie.
Wady ujawniają się po zjechaniu z powyższego. Przenosi więcej dziur na kierownicę, pływa w koleinach, piachu i błocie, a hamulce z przodu i tak są na "pozaasfalciu" zbędne. Znakiem tego wszystkie plusy zmieniają się w minusy.
Dla kogoś kto chce śmigać w większości po czarnym 19" to lepszy wybór ale gdy często uciekamy w dzicz to zdecydowanie 21. I prędzej czy później u mnie takowe zagości.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.

Ostatnio edytowane przez madafakinges : 04.06.2014 o 13:26
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem