Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.04.2014, 18:53   #12
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,125
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 18 godz 55 min 28 s
Domyślnie

Cytat mojego kolegi i fota Jego nogi

"Zakladam temat dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza ze do jazdy na motocyklu a szczegolnie w offie potrzeba sie porzadnie ubrac tj.buty,zbroja,rekawice itd.... Do tej pory jezdzilem w zwyklej kurtce motocyklowej-pod spodem krotki rekawek,jakies tam rekawice,spodnie ala wojskowe i ochraaniacze na kolanach ktore tylko chroniaprzed wiatrem no i co najwazniejsze buty wojskowe typu Demar i myslalem ze jestem gosc.._zdanie szybko zmienilem po sobotnim upadku na malej wyprawie w offie-maly zlizg na lewa strone-nic wielkiego,a balaganu narobilem sobie na cale zycie.Buty choc mocno zwiazane,ze mialem problemy ze zmina biegow okazaly sie zwyklm szitem,dziadostwem bo skrecily sie jak tramki wtedy kiedy potrzebowalem stabilizacji na kostke,na szczescie zalozylem po raz pierwszy plastikowe ochraniacze z zawiasem na kolana bo kto co by bylo bez nich.Pisze to po to aby sie kazdy zastanowil i zrozumial ze motocykl nie wybacza bledow i wazy prawie 200kg nie mowic o predkosci...,wiec moze warto zainwestowac w PORZADNY stroj-komletny,bo pozniej bedziecie mieli sporo do myslenia i straszliwe wyrzuty sumienia a moze byc juz za pozno.Wiem ze nie jest tanio-z tego tez powodu mi tak wiele brakuje,ale chyba warto odmowic sobie innych rzeczy,bo tu nie ma ustepstw.... Dolaczam zdjecie mojego lewego stawu skokowego z tego tygodnia i powiem ze zajebiscie BOLI. Pozdro MOTOCYKLE SA NIEZWYKLE... "



Miałem wypadek ze trzy lata wstecz,najechał na mnie samochód osobowy kiedy stałem na czerwonym.Wyleciałem razem z moto jak z armaty.Strzał był pod lekkim kątem z lewej strony,dostałem zderzakiem w lewą piętę.Czubkiem buta zagiąłem dźwignie zmiany biegów pod silnik i odgiąłem gmola na zewnątrz.Po dwóch prześwietleniach stopy okazało się ,że nawet nie mam pękniętej ani jednej kości.Pan doktor powiedział,że gdybym miał"zwykłe" buty pożegnałbym się ze stopą.Zdarza się,że jeżdże w monowskich/armijnych butach.

Wybór należy do Ciebie.
__________________
Stary nick: Raviking GSM 505044743
Żądam przywrócenia formuły "starego" Forum AfricaTwin......
RAVkopytko jest offline