Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.12.2018, 19:56   #45
Cezarus


Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 966
Motocykl: RD03
Cezarus jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 23 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Husky Zobacz post
Dzięki . Postaram się zmodyfikować trasę tak aby zrobić w pierwszych dniach pętle całej wyspy a potem jak będą w miarę otwierać drogi interioru które chcę zaliczyć to bedę stopniowo wjeżdżał na nie, oczywiście z głową w miare możliwości, chyba że wymyśle patent na bezpieczne przejazdy przez wodę nad czym pracuje....
wg moich danych na Askje można wjechać od zachodu drogą F 910 i F 894 ale mozna też zjechać z drogi 848 a potem drogą bez numeru dojechać do campingu o współrzędnych połozenia 65° 07' 30.7" -16° 55' 13.4". Moje mapy topograficzne pokazują tam camping i z tamtąd z buta na Askję około 11 km w jedną stronę co dla mnie nie stanowi żadnego problemu. Czy ktoś testował przejazd tamtędy moto wg map nie ma tam brodów wogóle...

Jest tam też droga na Askje ( z kampingu) niby piesza, ale może da sie wjechać ( nie wiem czy wolno ) ale z mapy topo wynika że jest to ścieżka

czy ktoś jechał lub szedł tamtędy z forumowiczów
Dobrałeś bez sensowny termin na jazdę . Jazda w interiorze będzie niemożliwa . Ścieżka z campingu do Askji jest dostępna (po drodze jedna rzeka do pokonania) , ale nie masz szans na dojechanie do Askji , od każdej strony . Ścieżki w interiorze jak koledzy wspomnieli są otwierane na przełomie czerwca i lipca, a wjazd pod zakaz jest surowo karany ponieważ ze względu na wysoki stan wód jest niebezpieczne przekraczanie brodów .
Cezarus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem