Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.08.2019, 16:02   #22
Moryc


Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: Zielona Góra
Posty: 9
Motocykl: RD07
Moryc jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 godz 31 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Kolego Moryc,

To że byłem w powitali to nie regulamin ale zwykła przyzwoitosc ludzką. Po prostu rażą mnie ludzie którzy nie znają słowa dziękuję, proszę , witam, dzień dobry itd.

Mogłeś od razu w pierwszym poście napisać : nie chce z wami mieć nic wspólnego tylko gadajcie dlaczego Afra jest taka niska. Szybko, bo mi się przecież należy kmioty....

Skąd wiesz że pracuje w korpo?
Załącznik 90093
Właściwie wszystko, co napisałeś jest nieprawdą. Przyzwoitość to przeciwieństwo nieprzyzwoitości. A co jest nieprzyzwoite, to pewnie wiesz ze szkoły. Nie jest też niekulturalne, bo przywitalnia nie jest obowiązkiem, co najwyżej jest jakąś zasadą. Jednak bardziej niekulturalne jest potraktowanie kogoś w podobny jak Ty sposób. A dlaczego pomyślałeś, że nie chcę mieć nic wspólnego z użytkownikami forum? Jestem tu, mam nick, motocykl. - może się utożsamiam z afrykańskim gremium, ale po cichu, bo tak wolę? Z tymi kmiotami - to już jakieś kompleksy wychodzą.. Słowa dziękuję itp zapewne w moich postach też odnalazłeś.... Zamknijmy ten temat. By the way - gratuluję wysokiego stanowiska w ZULlandii.
Moryc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem