Wątek: TET Szwecja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.07.2021, 16:58   #19
lorsol
łorsoł
 
lorsol's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Suchy Dwor
Posty: 148
Motocykl: T7
Przebieg: Za mały
lorsol jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 19 godz 55 min 11 s
Domyślnie

Hej

Piwa że stacji benzynowych smakują jak jasne piwa, nie jest źle, te procenty liche ale w sumie ma to swój urok, bo sześć godzin snu i jesteś świeży i Ready to race. Co do kiełbasy, to ja trafiłem zaskakująco dobra, ale to ciągle nie to co u nas. Miałem popakowane próżniowo 4 zestawy na 4 dni, więc kielbasnie byłem zabezpieczony na większą czesc tripa. Co do przelotów to tak, lece relatywnie szybko, i jeżdżę długo. 14 godzin w siodle to nic nadzwyczajnego, więc łatwo o taki kilometraż, szczególnie że jest sporo szutrowych autostrad. Ja właśnie zrobiłem liteweski TET i mimo że wbiłem się w ten bagienny odcinek, który zajął 2godziny - to pełny TET wyszedł mi żeby być dokładnym dwa dni i dwie godziny - nie zwiedzam, nie kontempluje.. tylko dzida od ranka prawie po zmrok.

Myku, czelendz to inna liga bo bo kg mniej. Uwielbiałem te moto, miałem potem kata 690 Enduro i o wiele lepiej wspominam jednak beemke. Ale ja jednak lubię duże motocykle, także tenerka dla mnie wygrywa jako całość.
__________________
X̶R̶V̶7̶5̶0̶ A̶T̶ / D̶R̶Z̶4̶0̶0̶S̶ / G̶6̶5̶0̶X̶C̶h̶ / 2̶T̶ 2̶0̶0̶E̶X̶C̶ / A̶D̶V̶9̶9̶0̶R̶ / T̶i̶g̶e̶r̶8̶0̶0̶X̶C̶ / E̶6̶9̶0̶R̶ / ̶T̶E̶5̶1̶0̶ / T700
Photos & Movies: https://sites.google.com/view/lorsolek
lorsol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem