Wątek: TET Szwecja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2021, 22:01   #15
lorsol
łorsoł
 
lorsol's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Suchy Dwor
Posty: 148
Motocykl: T7
Przebieg: Za mały
lorsol jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 19 godz 57 min 52 s
Domyślnie

Hej.

Mam 14000km na T7, więc w sumie to dopiero początek miłości. Na te chwile jestem zachywocyny, to motocykl który w mojej prywatnej hierarchii stoi tylko za 900Adv R... Silnik, sposób oddawania mocy, pozycja na moto, ergonomia, sprzęgło, prostota, itd, itp - dla mnie strzał w 10. Tylko zawias jest, powiedzmy raczej tylko do podróżowania. Ja ważę 75kg, więc nie doginam jej jakoś bardzo, ale gdy tylko pojawi się trochę agresji i masz ochotę porobic głupie rzeczy, tenerka moment daje znać - spokojnie, to nie wyścig... także w skrócie, w zimę mam nadzieje ogarnę zawias na bardziej sportowy... I mam jednorożca

Byłem tam kilka tyg temu, absolutnie temperatury nie były problemem. Także nie marzłem nic a nic.

Tak, oglądam sobie panów z Nomada, lubię takie proste filmidła gdzie widać, jak ktoś się naprawdę dobrze bawi jeżdżeniem

Tymczasem... Spadam do namiotu, komary atakują. Dzisiaj pierwszy dzień na TET Litwa


__________________
X̶R̶V̶7̶5̶0̶ A̶T̶ / D̶R̶Z̶4̶0̶0̶S̶ / G̶6̶5̶0̶X̶C̶h̶ / 2̶T̶ 2̶0̶0̶E̶X̶C̶ / A̶D̶V̶9̶9̶0̶R̶ / T̶i̶g̶e̶r̶8̶0̶0̶X̶C̶ / E̶6̶9̶0̶R̶ / ̶T̶E̶5̶1̶0̶ / T700
Photos & Movies: https://sites.google.com/view/lorsolek
lorsol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem