Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.05.2021, 11:09   #10
wooocash
 
wooocash's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Beskidy
Posty: 228
Motocykl: CRF1000
wooocash jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 9 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post

Dokładnie o tej drodze pisałem, została ona zagarnięta przez lp bo cały czas jest to droga gminna, kiedyś nawet miała oznaczenie na starych mapach. Ale takich dróg w BN zostało zgarniętych wiele. Nie mniej jednak mój znajomy, który posiada przy tej drodze domek ma pozwolenie od lp na dojazd do posesji. Dochodzi tam często do akcji ze strażą, w najgorszym razie 500 + koszty sądowe, problemem jest jak trafią strażnicy parku, na terenie parku, bo część tej drogi biegnie przez park. Ja omijałbym ją na moto przy łikendzie. Jeśli chcesz koniecznie od tej strony jechać to kilka kilometrów dalej skręcasz w prawo na Wyszowatke i dojeżdżasz do Radocyny przez rzeczkę i a rzeczką w prawo na Czarne.
Do Nieznajowej droga tak jak piszesz ma dalej status drogi gminnej i ogólnie wszystkie kontrole mogą tam nam naskoczyć(oczywiście zawsze jest straszenie mandatami i sądem). Sytuacja komplikuje się za Nieznajową, po skręcie w lewo na Czarne, dokładnie za Chatką, gdzie za pierwszym brodem wjeżdżamy na teren parku Można przed tym brodem jechać w prawo i po chwili w lewo i ominąć drogę przez park ale i tak jest to teren leśny więc może zaboleć(ale na pewno mniej niż za wjazd do PN).

Droga do Czarnego przez Wyszowatkę, fajny szuterek ale trzeba uważać na rowerzystów a w weekendy to już jak slalom
__________________
Lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że tego się nie zrobiło.
wooocash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem