Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2020, 16:48   #762
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie

Myślałem że zostały prace wykończeniowe ale okazuje się że musimy wrócić do okien


Tych przesuwnych. Jak je pierwszy raz zobaczyłem to miałem duże wątpliwości bo były strasznie marne, cienkie. Przed warunkami zewnętrznymi chroni nas tylko szyba i w tym wypadku zestaw dwuszybowy, tutaj się zacząłem czepiać bo w umowie jest trzyszybowy zestaw.
Sam profil jest tak cienki że nie wiem jak będzie w zimie.


Zacząłem drążyć temat dlaczego nie ma trzech szyb i czy okno spełnia normy. W odpowiedzi zaopatrzeniowiec wysłał mi parametry okna które ma UW 2w/m pozostałe moje okna mają 1,02 . Pojawił się też dopisek od producenta że w systemie duo slide nie można zrobić zestawu na trzy szyby, bo jest za lichy (to mój dopisek ale słowa technologa firmy Ekookna który też dodał że to okna na południe Francji albo do Chorwacji gdzie nie ma ujemnych temperatur) . Sytuacja się zagęszcza bo teraz dzwoniąc do producenta domu, on twierdzi że zareklamował okna (ciekawe jest dla mnie jaka jest podstawa prawna), mnie się wydaje że ktoś się zorientował że walnęli babola, bo montaż tych okien jest niezgodny z obowiązującym prawem. Mnie bardziej interesuje jakie ostatecznie okna będą zamontowane, bo te nie mogą zostać, jest system przesuwny patio, który spełnia parametry określone prawem i można zastosować pakiet trzyszybowy.
Zobaczymy co będzie dalej.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem