Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.01.2012, 09:42   #4
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Mam takie Demary. Bardzo je sobie chwalę. Dostałem od znajomego jego przydział z woja (nie używał to mi odstąpił ) Jeżdżę w nich na codzień po mieście, na wyjazdy bliższe i dalsze (były w Turcji i na Bałkanach), po górach też łaziłem już trochę. Podeszwa daję radę (trochę jedną wyszczypałem podnóżkiem-miałem trochu zdeformowany), ale bieżnik się trzyma dobrze. Skóra nigdzie nie pękła jeszcze. Trochu otok sparciał, ale się trzyma. Membrana szałowa nie jest, niestety puszcza. Nie ma na sobie znaczków Gore, więc to pewnie jakaś podróba.
Tomek Kulik jeździ w takich samych. Gadaliśmy o nich i o Kupczakach trochę. Mówił, że woli Demary bo tańsze, a porównywalne z Kupczakami i nowsze od nich (ponoć takich Kupczaków już nie produkują, więc są stare zapasy tylko, nie wiem nie sprawdzałem). Kici za to ma Kupczaki i tez nie narzeka.

Generalnie lubię te buty, mam je na nogach praktycznie codziennie po kilka ładnych godzin i jestem zadowolony. Męczę je już 3lata i zamęczyć nie mogę. Jak zamęczę to kupię pewnie następne, bo na codzień na moto lepszych nie widzę.
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem