Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2009, 01:02   #14
petrosbike
 
petrosbike's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Łęczyca
Posty: 220
Motocykl: nie mam AT jeszcze
petrosbike jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 21 min 59 s
Domyślnie

Mam w swoim moto pewne wątpliwości co do kierownicy i manetek. Po zakupie mam załozone manetki grzane z metalowymi odwaznikami na końcach ale kabelki uciete, więc i tak do kitu. Jeździłem tak rok aż mnie naszło czyby nie zmienić gum na normalne szczuplejsze. Choc mam duze dłonie bo rekawice XL to jednak obwód jakby przyduzy. Kupiłem dzis gumowe 13 cm na moto bajzlu w łodzi i sie okazało że rolgaz jest za krótki o około 2 cm a i lewa część tez krótsza no i te odwazniki nie ma jak założyć. Wobec tego mam pytanie jaka powinna byc oryginalna długość kierownicy oraz długość rolgazu do afri/trampka (bo to pewnie to samo). Chciałbym sie upewnić czy ktos nie obcinał tej kiery razem z rolgazem np z uwagi na odwazniki, żeby w niemczech np nie przekroczyc dopuszczalnej szerokosci motoru>? Czy tez trzeba mi nowego rolgazu, czy też cofnąć wszystkie uchwyty klamek do wewnatrz żeby zrobic miejsce na manetki jakie bym sobie zażyczył np 13 cm?
Prosze o pomoc w tej kwestii, jakby ktos mógł pomierzyc kiere ale samą bez wystających części manetek?
Moja kiera ma 77,5 cm a rolgaz (plastikowa rurka) ma 11 cm od kołnierza do końca.
__________________
Transalp Błękitny Grom XL 600V
Moja galeria foto http://picasaweb.google.com/petrosbike

Ostatnio edytowane przez petrosbike : 09.05.2009 o 01:40
petrosbike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem