Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2013, 21:10   #8
blackhorse


Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 5
Motocykl: RD03
blackhorse jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 2 min 36 s
Domyślnie :)

Mirek Swirek- dziekuje bardzo za odpowiedz.
majki- szkoda ze masz nastawienie - z gruntu trzeba komus pokazac ze jestes tutaj starym wyjadaczem, i lamerow trzeba zjechac, niezaleznie od tego czy wpadlem tu na chwile czy zabawie na dluzej, rozpoczynam jakas dyskusje, ktora moze pomoze mi, a moze komus kto kiedys znajdzie ten watek, -tylko z gruntu te osoby przepraszam ze opocz informacji ktore chca przeczytac beda jeszcze dodatkowo musieli przebrnac przez bezsensowne dyskusje niezwiazane z tematem powstałe ze strony osob jak juz wczesniej pisalem- szukajacych dziury w calym.
Jedze w zawodach cross coautry i motocross, szukam kasku z wyzszej połki,
zainteresował mnie shoei- ale po przymiarce s lekka załamka- bardzo cizko sie wciska, a pozniej jest luźny- jak dojdzie do tego piach błoto i cała reszta to nie zaloze go wcale.
pozniej aviator poniewaz jak wielu zawodnikow kusi niska waga, aczkolwiek widzac i słyszac coraz wiecej opini ze nie idzie to w parze z bezpieczenstwem, oraz ze chce wydac na kask jakas wieksza kwote nie po to zeby miec go do 1 powazniejszego wypadku- odpuszczam.
suomi mr jump- rozmiar xs- i mam szpare na potylicy na dłoń- tak chyba byc nie powinno.
z tego wszytkiego powstał wniosek ze kupno kasku wcale nie jest takie proste, a ze chce wydac na niego wiecej niz 500 zł to zwracam sie do was jako do doradcow i osób posiadajacych jakies doswiadczenie i wiedze.
pozdrawiam
blackhorse jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem