Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.04.2020, 18:39   #16
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 497
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 godz 55 min 12 s
Domyślnie

mam domek własnej produkcji, 11x3,3m, na jakiejś platformie 2osiowej która była wykorzystywana do transportu na lotnisku. Ściany drewniane, ocieplony wełną, z zewnątrz boazeria. duży pokój z kuchnią, kibelek z prysznicem i 2 sypialnie. Jedna normalna, druga raczej dla dzieciaków bo 220x220. zimą grzałem grzejnikami IR. Lubię raczej niskie temperatury więc termostaty na 18 stopni i zimą tam pomieszkiwałem kilka dni w miesiącu jak szła budowa. Kuchnia jeszcze nie uzbrojona, są meble i zlew ale wody jeszcze nie pociągnąłem. Miałem kibelek chemiczny, działa, szambo postawiłem później ale normalnego kibelka nie przestrzeliłem bo chemiczny dobrze się spisywał Latem w domku bardzo ciepło przez duże przeszklenia, ale przy zasłoniętych oknach nie miałem wewnątrz więcej niż 25 stopni. Jak był skandal to małym klimatyzatorem przenośnym pogoniłem całość.
Co do holenderki to mieliśmy taką "na wypasie" z gotową instalacją, z trumą, boilerem i grzejnikami. Napędzane gazem, ale już jesienią nie dawało to rady, ściany nie były niczym izolowane.
Co do platformy na której stoi mój domek, postawiłem go na płytach betonowych i kanoldach więc pod domkiem jest sporo miejsca, można by tam wstawić jakieś zbiorniki na wodę szarą lub nawet małe szczelne szambo i tyle.
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem