Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2024, 14:01   #14
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 6 godz 56 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał skarp Zobacz post
Zimny, jak już nakręcisz trochę kilometrów na tym deelu, to daj znać jak on się ma do cycatych BMW r1200gs. Bynajmniej godna maszyna, gratuluję.
Jasna sprawa. Porównać mogę do rzecz jasna olejaka 1200 jakiego miałem. Na pewno po pierwszych jazdach DL sprawia wrażenie lżejszego i...szybszego? Nie wiem, ale ten silnik jakoś inaczej się nakręca niż boxer.

Zrobię kilka tys km to powiem cos więcej



Cytat:
Napisał Melon Zobacz post
Zimny koleżka będzie szukał DLa tysiąca po 2014 roku , masz jakieś źródełko z takimi motocykielami ?
Melon, nie - nie mam. Ale warto szukać na forum DL. Tam dużo ludzi którzy mają takie motocykle z salonu, często jako pierwsi lub drudzy właściciele - dokładnie taki jest przypadek mojego. Dałem tam ogłoszenie że szukam, odezwał się człowiek który właśnie planował sprzedać bo odbierał z salonu nowego 1050... Polecam tam zerknąć, podpytać w ten sposób.

Cytat:
Napisał Hankiss007 Zobacz post
Potwierdził wszystko co czytałem on tym sprzęcie w internetowych "reviews". W życiu miałem już ponad 20 motocykli i prawdę mówiąc nie miałem się do czego przypierdolić w tym DL. Może on dostarczyć dużo frajdy za stosunkowo nie wielkie pieniądze.
Trudno o lepsze, bardziej trafne podsumowanie 650-tki w punkt


Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem