Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.05.2021, 15:37   #386
Janek-2004


Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 49
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Janek-2004 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 2 godz 29 min 48 s
Domyślnie

Moich 2 znajomych kupiło właśnie CB500X - jeden z 2018 z 17" a drugi 2020 z 19".
Przymierzyłem się na ostatniej wspólnej przejażdżce do tego motorka młodszego. Fajne to nawet. Próbując poprzerzucać na postoju w obie strony, to nie ma porównania do mojego TA650 - na korzyść CB500X. Niby tylko 20 parę kilo a efekt wow.

Na wysokość pod tyłkiem wg mojego (180cm) czucia to samo. Z tym, że u mnie jest coś wycięte parę centów pianki jak ostatnio zdiagnozował Johny ZET na podstawie zdjęcia mojej kanapy.
Jeździliśmy w pojedynkę i nie bardzo zauważyłem żeby chłopakom brakowało pod ręką w stosunku do TA. Różnicy raptem 7 KM przy różnicy masy ponad 20 kg + deko lepiej odżywiony kierownik TA.

Na plus CB500X oświetlenie: full LED, kierunki fajnie widać, tylne światło też OK. lampa przednia w dzień również w lusterkach dobrze widoczna. W nocy pewnie też robi robotę w porównaniu do trampkowego.
Plan na następny tydzień to wspólny wypad w Bieszczady i zamiana motongów. Jeżeli wszystko pyknie w trakcie to będzie o czym myśleć.
Janek-2004 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem