Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.09.2019, 13:31   #19
Onufry22

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Białystok
Posty: 2,002
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50 000
Onufry22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 13 godz 59 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał MrWaski Zobacz post
Jest inna ciekawa opcja gdy pożałuję 50 zeta. Zostawiam motor w serwisie (do 75 km) i zawożą mnie do domu, bez względu na odległość, a jak serwis zadzwoni że naprawione, to zawożą z powrotem po odbiór. To jest dobre gdy nie ma części na czas. Jak są części, to gratis hotel na 3 dni (ze śniadaniem jeśli w cenie noclegu) i auto zastępcze, by kontynuować wakacje. Dla plecaczka też.
Dostałem odpowiedź z PZMot:
Wariant Standardowy, w przypadku, gdy pojazdu nie da się usprawnić w ciągu 24 godzin, oferuje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w postaci: maksymalnie 3 doby w hotelu lub maksymalnie 2 dni samochodu zastępczego lub zorganizowanie podróży do domu środkami masowego transportu (zwykle jest to pociąg lub autobus), a następnie powrót kierowcy po odbiór pojazdu do warsztatu. Bagaże oczywiście może Pan zabrać ze sobą do pociągu czy autobusu.

W razie innych wątpliwości wysyłam w załączniku Ogólne Warunki Ubezpieczenia - jest tam dokładnie opisane na jakich zasadach odbywa się udzielanie dodatkowych świadczeń w przypadku pakietu Standardowego (strona 6 i 7).

Pozdrawiamy

Klub SOS PZMOT


Myślę, że odpowiedź z PZMot wiele rozjaśnia o zakresie assitance.
Każdy może wyrobić sobie opinię...
Onufry22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem