Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.05.2020, 07:09   #331
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 9 min 44 s
Domyślnie

Jako były trampkarz, no też kiedyś miałem, potwierdzam że trampek tylko do jazdy solo. Podobnie opisywana w wątku cebula, nie ma problemu pojechać do biedronki i wrócić, ale wybrać się gdzieś dalej, może gdyby mania podróżowania motocyklem dopadła mnie w młodzieńczym wieku. Z dzisiejszej perspektywy, nawet wycieczka do Lwowa ze wsi, była trochę uciążliwa ze względu na fakt że żona całą drogę wisiała mi na plecach. Już pisałem i się pewnie powtórzę, niezaprzeczalną zaletą cb jest silnik, wystarczająco mocny i nadzwyczaj ekonomiczny, z chęcią widziałbym i napiszę to pierwszy raz, wyższe siedzenie, wolałbym siedzieć wyżej nad ziemią. Poprawiłoby to komfort dla moich kolan, Które też mają już swoje lata, może sobie kupię taką poduszkę i w ten sposób rozwiążę problem trochę uwierającego siedzenia. Rozumiem że wzmiankowany x może być fajnym motocyklem, ale ów motocykl jest wysoką kobyłą z jednym cylindrem, co kłóci się z moim subiektywnym pojmowaniem wygodnego motocykla klasy adventure. Podobnie jak po spróbowaniu jazdy GS 310 przeszła mi kompletnie na niego ochota, chociaż Tom Cruise pewnie poleci nim na księżyc. Być może jestem niereformowalny, ale po tej specyficznej jeździe próbnej którą sobie zafundowałem, skłaniam się do myśli że najlepszym motocyklem do jazdy solo, dla mnie, jest obecnie posiadany GS. No ale nie powiem też że CB to kondon, bo co to niby ma oznaczać? To takie rozmyślania przy próbie znalezienia czegoś ciekawego do przeczytania na forum. SKS dopada nas wszystkich chyba, ale staram się nie poddawać
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg 4BD2AD7E-2517-47AF-9DF4-EBFDC8FEE385.jpeg (481.1 KB, 13 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem