Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.11.2019, 19:01   #17
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie

Mdxmd niestety muszę Cię zawieść.W przypadku małoletnich piękności skończyło się tylko na podniesieniu ciśnienia u dziadków.

Towarzystwo już lekko porobione postanowiło poszukać mocniejszych wrażeń.
Pierwszy lokal budził trochę wątpliwości ,ale okazał się bardzo spokojny.





Całe życie nocne Kłajpedy wydało nam się nadzwyczaj spokojne oraz pozbawione standardowych hałasów.Pewnie nie trafiliśmy w siedliska sodomy i dlatego takie odczucia.Staraliśmy się jednak być otwarci na wszystkie dostępne bodźce.Zrobiliśmy solidny spacer po centrum







W końcu za namową Czosnka weszliśmy do lokalu o wdzięcznej nazwie




Tutaj dotknęliśmy rzeczy niematerialnych oraz poznawaliśmy sens życia.


IMG_2849.JPG

Dusza Ropucha w pewnym momencie opuściła jego boskie ciało...

IMG_2871.JPG

Efekt drogi oraz klabing zrobił swoje.Na dodatek lokal opuszczaliśmy chyba jako ostatni

IMG_2814.jpg

Widząc Ropucha w tej pozycji poczułem się bezpieczniej.Cały wyjazd losowałem jedno łóżko z Ropuchem. Podejrzewam ,że losowania były ustawione ze względu na dopasowanie mojej i jego wagi.

Słynna poranna stójka pojawia się nie bez przyczyny ponieważ ze wszystkich znanych mi osób które poddały się udokumentowanemu badaniu testosteronu to właśnie on ma go najwięcej.

Wracając na kwaterę niebezpiecznie się przebudził i ożywił.
Koniec końców jeśli chodzi o spanie z Ropuchem nic się nie wydarzyło także polecam lub nie pamiętam.
Po co wszystko pamiętać jeśli wydarzyło się pod wpływem.Tak czasem łatwiej żyć:-))))))))
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem