Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.11.2019, 20:17   #14
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 46 min 30 s
Domyślnie

Nie negując słów Czosnka o bijącym od nas prestiżu za prom nie płaciliśmy.




Skoro przed wyjazdem każdy miał coś przeczytać i tradycyjnie polecić pozostałym, to podczas przeprawy promowej zrobiłem krótki rachunek sumienia co z tego wyszło.


Ropuch naciskał na Kaliningradzkie muzeum bursztynu i wspominał coś o łodzi podwodnej.Generalnie został olany w momencie jak użył przymiotnika "PORAŻAJĄCE" odnośnie muzeum ---- ten opis zwalił mnie z nóg.
Jedna z rzeczy na pewno jest porażająca u Ropucha, mianowicie tzw."stójka" Jest to sytuacja bezpośrednio skorelowana z jego libido, ale o tym później.
Opisywany wyżej stan kazał nam głęboko zastanowić się nad kolejną jego propozycją czyli "delfinarium".Delfiny to miłe zwierzęta i obawialiśmy się ,że nasz bohater zechce sobie z nimi popływać a to mogłoby się dla nich źle skończyć.

Czosnek jako człek światły i uczony przybredził coś o Immanuelu Kancie oraz bitwie pod Bagriotonowskiem. Mnie dziwnie bliżej do zrozumienia tych zagadnień to jednak bardziej zaciekawiła mnie jego propozycja nad rozwiązaniem zagadki siedmiu mostów w Kaliningradzie.Zagadka nie została przez nas rozwiązana bo skończyło się żarciem i kawusią a koniec końców zagadkę rozwiązał przed nami niejaki Leonhard Euler w XVIII wieku.

Od tych mądrości już przed promem bolała mnie głowa dlatego moim lekarstwem i propozycją był najstarszy browar na Litwie czyli Śvyturys!!!!

O dziwo żaden z poprzedników specjalnie nie bronił się przed tym pomysłem. Tym bardziej Gregu, który rozmyślał o opowieściach swojego Taty ,który odwiedził ten port za czasów głębokiej komuny a ten pozostawił u niego mile wspomnienia.



W końcu wyskakujemy w Kłajpedzie


IMG_2790.jpg


Zaczyna się robić przyjemnie i weekendowo

IMG_2811.jpg


Spodziewałem się starej budowli itp.Browar okazuje się być jednak nowoczesnym przybytkiem, ale już nie chciałem wnikać co i dlaczego dlatego dokonaliśmy pierwszego zamówienia

FullSizeRender 8.jpg


Zanim jednak zdecydowaliśmy się na konkrety dokładnie przestudiowaliśmy co gospodarz nam proponuje.

IMG_2862.JPG

IMG_2864.JPG

Próbowaliśmy wszystkiego bo trzeba testować nowe smaki z różnych rejonów świata

FullSizeRender 3.jpg

Przepływające promile powodują poprawę nastroju i krew szybciej krąży w żyłach. W tym wieku co prawda już tylko patrzy się na tubylców aczkolwiek u niektórych zatoki ciał jamistych uciskają żyły średnio 16 godzin na dobę także humory dopisują.

IMG_2802.jpg


ps. strona przyjmuje po 10 zdjęć także cdn.
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem