Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.12.2018, 00:39   #22
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,803
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 12 godz 44 min 36 s
Domyślnie

Ja obecnie mam dylemat aby połączyć telewizor ze stereo. Już mi się miesza w głowie od opcji które mam. Obecne audio to zacny sprzęt który siedzi w analogowych czasach a cyfra jest wszędzie. Poratowałem się sieciowym denonem, jest super ale zacny cd player Rotel się zestarzał , okazało się że w środku siedzi jakiś tani napęd chyba philipsa, już go zmieniłem ale wiem że to już dinozaur. Primare a20 gra dalej pięknie ale telewizora nie można podłączyć bo ten tylko ma wyjście optyczne albo BT . Skłaniam się obecnie do zastąpienia cd i tego denona takim ustrojstwem marantz dn 8006, bo jak już wiem ten plastikowy napęd CD jest najmniej ważny , ważny jest przetwornik który obrobi źródło. Jak Primare A20 padnie to wezmę jakąś porządny wzmacniacz od Marantza ( na dzień dzisiejszy byłby to 8006 ) ale mam nadzieję że Primare jeszcze ma pazur. Ten dn 8006 bez problemu przyjmie sygnał audio z tv oczywiście. Obecnie jeździmy Dacią która ma taki sam kolor jak jadący kiedyś w korku przed nami BMW X5. Dacia była nowa z salonu i kosztowała pewnie tyle co koła do tej X5 .
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem