Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2023, 08:26   #92
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,830
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 54 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Pogodówkę zostawiłem tylko dla bufora i teraz chyba się sprawdza, całość regulacji zajęła trzy sezony prób i błędów a jak znam życie to pewnie jak dożyję do przyszłej zimy, to jeszcze będę kombinował.

Zimy jeszcze nie ma to nie zacząłem jeszcze kombinować w ustawieniach. Nie wiem czy będę bo życie to nie je bajka. Budując dom skorzystałem z każdej formy pomocy, program czyste powietrze, mój prąd, mój elektryk oraz odliczenia podatkowe, dzięki temu mogłem wziąć mniej kredytu aby całość spiąć finansowo. Wydaje mi się że wszystko miałem dobrze skalkulowane, dodatkowo nie stałem przed dylematem wyboru źródła ciepła, mając do swojej dyspozycji tylko energię elektryczną, gdyby był gaz pewnie nie było by tak łatwo zdecydować. To że nie ma nic za darmo to większość chyba wie, i dotając pompę ciepła zawsze sobie trzeba policzyć ile dający z tego będzie miał. Podobnie jest z dotacjami, nie mam złudzeń że dający kroi dla siebie dużo większą kasę ale tak działa ten biznes niestety
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem