Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.03.2024, 19:06   #1
Dredd

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 308
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Dredd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 2 godz 35 min 53 s
Domyślnie WYZWANIE - zróbmy coś dla FAT

Czarnuchy!
Przykro mi o tym mówić, ale ostatnio na FAT trochę za dużo złych emocji, a za mało tego co nas łączy, czyli tematów motocyklowych.

Może tchnęlibyśmy trochę życia i dobrej energii pisząc relacje z naszych wyjazdów?
W końcu relacje z podróży to jeden z najważniejszych filarów forum.
Podejmujecie wyzwanie - każdy z nas opisze jedną podróż?

Każdy gdzieś był, coś widział i jest to inspirujące dla czytających.
Nie trzeba jechać na koniec świata - ostatnio z całą przyjemnością łyknąłem relacje: "Podlasie 2023, czyli Zebra i Świnka zwiedzają Polskę" Aśki, czy "Żakiczanowe pojeżdżawki szutrowe", które najlepiej udowadniają, że aby czerpać radość z jazdy motocyklem wystarczy nim jeździć!

Dlatego zachęcam do zrobienia relacji jakiej kto może: byłeś w fajnym miejscu? - wrzucaj, nie byłeś - opisz niedzielną wycieczkę wkoło komina, nie umiesz pisać, ale masz film? - skrobnij dwa zdania i dawaj linka do YT.
W ostateczności każdy ma kilka zdjęć z wyjazdu - wystarczy wstawić, dodać kilka słów komentarza, czy chociaż opis oglądanych miejsc. Dawno nigdzie nie byłeś? Nie szkodzi -zabierz nas w sentymentalną podróż sprzed 10 czy 15 laty!

Robimy to dla forum, dla nas, dla siebie. Sięgając do wspomnień przeżywamy też po raz wtóry swoją podróż!
Biję się w pierś - ostatnia moja relacja pochodzi sprzed ponad dwóch lat... i dotyczyła niespełnionej podróży do Iranu...

To jak?
W ciągu tygodnia wrzucamy przynajmniej 1 odcinek.

P.S.
Jeśli jest lepsze miejsce dla tego tematu - proszę o przeniesienie.
Dredd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem