Wątek: Wtrysk w Afryce
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2011, 09:27   #26
Shinigami
 
Shinigami's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 15
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Shinigami jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 3 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PawelZDR Zobacz post
Map sensor to najmniejszy problem.Sonda nie ma nic wspólnego z pojemnością silnika,czy z grzałką czy bez to już kwestia jaka jest oryginalnie w Trampku.Wybór pomiędzy czujnikiem temp. powietrza zasysanego a przepływomierzem też nie może być dowolny ,musi być to co czego oczekuje sterownik z Trampka.Czujnik położenia jeśli jest indukcyjny w Trampku to może coś się uda wykombinować bo jeśli jest to hallotron to będzie niezła rzeźba.Pompa paliwa z AT nie ma prawa działać w tym układzie.
Pojemność ma znaczenie, bo duży silnik produkuje dużo tlenu co spowoduje, że np. sonda z sety ciągle będzie zgłaszała zbyt ubogą mieszankę. Ale jeśli uda się dorwać sondę z trampka to ma prawo działać.
Czujnika w dolocie niestety nie widziałem, dlatego to raczej luźne założenie jaki on będzie. Zwyczajnie trzeba będzie sprawdzić.
Czujnik położenia to chyba będzie największy problem. Znam człowieka który może być w stanie rozwiązać ten problem ale czuję w kościach, że będzie trochę pierniczenia z tym.

Wczoraj przeglądając ebay.de znalazłem ECU, kluczyk,HISS i zamki od trampa kosztujące 950 euro O_o ale za to układ dolotowy za ok 500zł co śmiało określić można relatywnie niską ceną. Za granicą nowa sztuka ze stron typu bikebandit to koszt chyba 3000zł.
Shinigami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem