Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.06.2018, 12:36   #12
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie Panowie czytajcie "kompromis"

Panowie czytajcie "kompromis", to znaczy , że szukamy rozwiązania takiego które bardzo trudno znaleźć. Wszyscy wiemy, że nie ma produktów uniwersalnych na wszystko. Musimy sobie coś odpuscić aby inne istotna cecha była ok.

To ma na celu to porównanie. Powiedzmy , wylatujemy z Polski do Portugali. Trasa 8 000 km, z tego 6 000 asfaltem, i 2000 poza nim. Szukamy opon które najlepiej będą się nadawały na tego typu wyjazdy. I nie wypisujcie tu swoich spostrzeżeń , czy wątek ma sens czy nie , tylko ewentualne typy swoich opon na tego typu turystyke. Wątek musi się rozwijać w temacie i nie piszmy w nim swoich indywidualnych spostrzeżeń, czy jest sens to opisywać, rozwijać dyskusję czy też nie. Po prostu, jeżeli kogos nie interesuje ten wątek to sugeruje nie czytać i po problemie. Nie każdy z nas ma taki sam styl podrózowania. Jedni jada na kołach( apropos dla mnie to jest prawdziwa podróż) a drudzy jadą busem , mają w nim zapas opon i części i latają po okolicy już tam na miejscu. Ja niestety potrzebuję rozwiązań które umożliwią mi wyjazd i powrót na kołach z domu do domu . Stąd szukanie takich " kompromisów"

Pozdrawiam wszystkich
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem