Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2013, 12:32   #1
igi
Ciśnienie rośnie ;)
 
igi's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Opole
Posty: 636
Motocykl: RD07a była... :(
Przebieg: 58000
Galeria: Zdjęcia
igi jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 11 godz 56 s
Domyślnie Tańczący z(e) sprzęgłami.

Własnie nastał ten dzień.
Postanowiłem skorzystać z zaproszenia do warsztatu motocyklowego mojego kolegi. "Wpadaj, wstawiaj swoją v-ke, pokręcisz se tu śrubkami, pogadamy sobie, jak będziesz potrzebował pomocy to jestem obok wszystkie narzędzia mam, zawsze się czegoś nauczysz"- to były jego słowa a ze warsztat ogrzewany co przy tej aurze nie jest bez znaczenia pomyślałem 2-3 dni i stwierdziłem, że rozebrane lekko moto może być trochę ciężej wrzucić na przyczepkę.



Tak oto księżniczka stoi na przyczepce i za godzinę wjeżdża do "spa". Pozwolę sobie od czasu do czasu wrzucić kilka fotek z postępów ew zapytać o waszą opinie, a drugą linią mojej obrony będzie kolega Rychu . Generalnie moim zamiarem jest wymiana sprzęgła i całej jego okolicy, niestety nie będę wymieniał gotowego kosza tylko forumową metodą naprawię ten który tam siedzi, dodatkowo do kupiłem gmole przód tył i parę szpei elektrycznych od rafwro i trza to wszystko pozakładać. Jeśli chodzi o sprzęgło to mam tuleje, łożysko główne, sprężyny (nie dociskowe tylko te szumiące ), uszczelkę pokrywy,uszczelki wydechu,filtry oleju i powietrza, króćce ssania od kolegi wd60 a za kilka dni dojdą tarcze sprzęgła i przekładki, linka sprzęgła i linki gazu, podwyżka kiery. przy okazji przejże całą elektrykę, pompę i regulator dokładnie ew rozważę wymianę, zrobię synchronizacje gaźników a wcześniej je wyczyszczę i sprawdzę ilu konna jest moja wersja (jest w numerze vin litera B wiec kiedyś była 50 konna a jak jest teraz popatrzę).
__________________
Lepiej przeżyć małą przygodę, niż siedziec w domu i czytać o dużej.

Ostatnio edytowane przez igi : 03.06.2013 o 13:03
igi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem