Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.09.2010, 14:11   #17
szparag
 
szparag's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1,503
Motocykl: LC4
Przebieg: ...
szparag jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 20 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
posunąłem się do tego, że powymieniałem oryginalne mocowanie boczków, kanapy, zbiornika na jeden imbusowy rozmiar. jeden klucz oblatuje temat, drugi imbus do całej armatury na kierze.
matjas
Bardzo dobre posunięcie, mam porobione tak samo. Fabryczny zestaw to syf i poza kluczem do świec bezużyteczny, no może jeszcze klucz do kół. Ja wożę ze sobą "cały warsztat", ale to pewnie dlatego, że jestem mechanikiem i często odpowiadam za inne motocykle. .
Moim zdaniem, najlepiej jest przed wyjazdem poćwiczyć podstawowe czynności serwisowe i skompletować niezbędne narzędzia.
oprócz narzędzi podstawowych warto mieć: jakąś świecę lub dwie, pare bezpieczników, z dwa metry kabla kontrolkę do elektryki (żaróweczkę z kabelkami) silikon, klej epoksydowy typu poxipol.
Jeśli coś powtórzyłem to przepraszam.
I jeszcze jedno, starajcie się używać ( wozić ) kluczy oczkowych i nasadowych , mniejsze ryzyko "objechania" śruby.
Co do gabarytów to mój zestaw za pomocą którego jestem w stanie rozebrać i złożyć cały motocykl w "polu" zajmuje mi skrzynkę o wymiarach 20/30/10 cm. Może i sporo, ale wiecie jak lubią mnie za to ludzie którym padnie sprzęt w polu . Oni w zamian za to wożą browary które zajmują więcej miejsca .
szparag jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem