Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.09.2018, 05:08   #118
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,386
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 4 min 48 s
Domyślnie

napisalem w pierwszym poscie: ja wzialem 1200pln za calosc prac. 400pln kosztowalo w firmie zewnetrznej piaskowanie i malowanie proszkowe. kolega uznal ze mam oddac cale zarobione pieniadze tj. zrobic to co zrobilem za darmo zupelnie i oddac kase za piaskowanie i malowanie. niech kazdy sam zdecyduje czy to rozsadna propozycja i poszukiwanie kompromisu. raz jeszcze napisze: czesci wyslalem 1 maja 2018, dostalem do skladania okolo 15 lipca 2018. kolega ma pretensje ze motocykl chcial miec gotowy na czerwiec. jak wygladal w chwili w jakiej go otrzymalem pokazalem na zdjeciach. praktycznie kazdy uklad wymagal duzego remontu. teraz dostaje sugestie ze wszystko jest zle. jestem na o tyle straconej pozycji ze nie ma mnie przy motocyklu i nie moge sie odniesc do zarzutow, zrobic fotki itd. napisalem wyzej - poniose koszty jezeli rzeczowo uslysze co i za ile. do chwili obecnej taka propozycja nie padla a ta ktora padla brzmiala, cyt. z sms-a: przelej mi 1600pln i zapominamy o sprawie, albo idziemy do sadu.

https://www.galerieallegro.pl/zdjeci...418604/9#zdj11

siade za chwile i w punktach wypisze wszystkie niescislosci ktore sie mi zarzuca.
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 05.09.2018 o 08:54
szynszyll jest offline